czwartek, 22 września 2016

78 - pirografia, Bruce Dickinson i mocne postanowienie poprawy

Muszę ze smutkiem przyznać, że rysunek cyfrowy całkowicie zszedł u mnie na dalszy plan. Chociaż nie wiem, co tu przyznawać, piszę to już chyba trzeci raz, a każdy widzi jak jest. ;)

Mam silne postanowienie, by to zmienić i mam nadzieję, że zakup nowego tabletu, o którym zawsze marzyłam, będzie przełomowym momentem. Odnowi pasję, która, w przeciwieństwie do wypalania, nie przynosi żadnych korzyści materialnych, ale za którą tęsknię.

Jednak,póki co, drewienka.

1. Pudełeczko z jaskółkami, inspirowane oczywiście postacią Ciri.


2. Pudełeczko z wzorem z wikińskiej broszy. Ten sam motyw wypalałam na swoim pierwszym pudełku, malowanym na zielono, które ciągle jest u mnie i mi służy. A to jest do wzięcia. :)


5. Większy plasterek z drzewem Gondoru. Może robić jako podstawka pod kubek.4. Bardzo proste wisiorki. Dostałam ostatnio zlecenie na zestaw run i przy tej okazji zamówiłam mnóstwo plasterków. Generalnie mój pokój jest coraz bardziej zagracony drewnem rozmaitych gatunków i kształtów. :D


Na koniec jedyna rysunkowa praca z ostatnich... dwóch lub trzech miesięcy. Szybki portret Bruce'a Dickinsona, mojego ukochanego artysty, wokalisty i w ogóle ulubionego człowieka. Zależało mi, żeby coś narysować na jego 58. urodziny (7 sierpnia). Oczywiście przypomniałam sobie następnego dnia rano, więc machnęłam raczej taki szybki speedpaint.


I tyle, do października! :P 
5 komentarzy:

 1. Piękne są te drewienka, nie widziałam jeszcze czegoś takiego. Rozumiem, że w jakiś sposób wypalasz te wzory w drewnie, zaraz poszukam jak ty to robisz;)
  Co do rysunku wyszedł super mimo pośpiechu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Tak, wypalam je wypalarką, to takie urządzonko z nagrzewającymi się końcówkami, którymi można rysować po drewnie.

   Usuń
 2. Piękna Ciri ♥

  https://roseaud.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne rzeczy tworzysz! :) Pudełeczko z jaskółkami chyba najbardziej mnie urzekło. A Bruce świetny! Od razu mnie naszło, żeby posłuchać Ironów! :)

  OdpowiedzUsuń