czwartek, 21 sierpnia 2014

41

Ostatnio prawie nic nie rysuję bo... zostałam korposzczurem. Los niezgorszy, ale niestety nie sprzyja bujaniu w obłokach i moja głowa jest obecnie kompletnie wyjałowiona z rysunkowych pomysłów. Sił też mniej na wszystko. Wobec braku weny stwierdziłam, że będę chociaż raz na czas przerabiać jakieś tutoriale z youtube. Na razie trafił się jeden: How to Paint Skin Realistically (Using a Face). Przydługi, ale dobry. Zaliczyłam od razu trzy podejścia do zaprezentowanej w nim techniki:


A wrzucam jeszcze elfiurkę maźniętą kiedyśtam, przy okazji.


Jeśli znacie jakieś dobre tutki (marzy mi się enviro, w szczególności ośnieżone górskie szczyty) to będę wdzięczna za podesłanie. Mam teraz mniej czasu niż kiedykolwiek na grzebanie po internetach. :<

5 komentarzy:

 1. Uhuuu XD Fajny tutorial chyba, skoro prace takie dobre. Pewnie nie przebrnę nawet przez połowę, zawsze mnie demotywują angielskie tutki. Elfiura bardzo zacna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak kochana, oczy są do bani ;) Jak wczoraj rysowałam to nie wyłapałam tego, a mąż zauważył, kiedy już zapisałam jpg. Normalnie jestem w szoku, że narysowałam tą twarz na jednej warstwie, zwykle jest ich u mnie strasznie dużo ;) Oczywiście moja twarz nie ma podjazdu do Twoich, no ale będę ćwiczyć. Nawet mi się spodobało. W jakim programie rysowałaś? To jest photoshop? Ja cisnęłam na saju, pewnie za dużo blura użyłam, więc jest trochę zbyt mocno rozmazana. Nie mogę w tym tutorialu wyłapać, jakich ustawień pędzla ona używa :/ Taaa... kiepsko z moim angielskim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rysowałam w SAI, jak zwykle. Blur w tym programie jest błogosławieństwem i przekleństwem zarazem, notorycznie go nadużywam :P

   Usuń
 3. O ja mam tak samo ! Nawet jeśli nic nie rysuje to kontakt ze sztuką chcę mieć i takie how to pain/draw czy tutoriale z miłą chęcią oglądam. Elfica mroczna jak z filmu Underworld .
  A tak to może ty coś nagrasz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę się boję obnażać z moim nieporadnym procesem twórczym, ale może rzeczywiście coś kiedyś nagram, jak będę mieć więcej czasu.

   Usuń