środa, 9 lipca 2014

39

Rysowałam dziś babeczkę bez specjalnej tożsamości (dzień jak co dzień), ostatecznie została Freją. Tekstura, która tam przebija, to sokole skrzydło.


Inspiracją do tej wiedźmy było jakieś zdjęcie z pokazu Chanel :P


Znalazłam (dzięki temu streamowi) fajne narzędzie do wyświetlania refek, nazywa się PureRef. Wydaje się całkiem przydatne, zwłaszcza kiedy przychodzi korzystać z kilku zdjęć. Po przeciągnięciu obrazków z komputera albo bezpośrednio z przeglądarki na szare/przezroczyste pole można je sobie dowolnie aranżować, obracać, kadrować i pewnie jeszcze parę innych rzeczy. Dopiero się zapoznaję ;) Odsyłam do strony: PureRef.

6 komentarzy:

 1. Wow ! Co za wiedzma ! Co za laska ! Piękna ! Zastanawiam sie o co chodzi z tym miastem za nią. Taak zobaczyłam drugi rysunek, spodobał mi się i o pierwszym zapomniałam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Za nią pożar, bo polowanie na czarownice nie potoczyło się na korzyść mieszkańców.

   Usuń
 2. Podobają mi się obie praca i nie potrafię wybrać którejś. Fajne jest w "Wiedźmie" tło. Ciekawie wygląda takie poobcinane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Druga praca-wow! szokujaca, niesamowita, przede wszystkim ciekawa. Teraz tak patrze, przegladam tego bloga, i naprawde masz niesamowite pomysly, bardzo fajne prace ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Ta czarownica jest świetna! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiedźma super! Zresztą Freja też, ładne kolory i ciekawie to futro przechodzi przez ramkę. ;)

  OdpowiedzUsuń