niedziela, 15 czerwca 2014

37


Po tym czymś tutaj mam nauczkę, żeby się bez skilla nie porywać na super epickie, wypasione, posiadające rozmach ilustracje. Tylko się nawzajem wymęczyłyśmy, ja i ta praca. I jeszcze po drodze jakiś error mi parę godzin dziubdziania obrócił wniwecz.


To jest straszne, ale już bardziej zadowolona jestem z 10-minutowego autoportretu. Wyraz twarzy nie ma związku z sytuacją, ja zawsze tak wyglądam.


7 komentarzy:

 1. Powiem ci,że mimo wszystko 1 obrazek mi się podoba bardziej. Wiesz, może masz co do siebie zbyt wygórowane wymagania i to co dla ciebie jest stratą czasu, dla twoich odbiorców jest całkiem nie złą pracą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na prawdę świetna praca! Tez nie przejmowałabym się do końca, bo pomimo, ze może nie osiągnąłeś wymagającego efektu to na pewno duzo bardziej poćwiczyłeś niż przy krótkiej pracy. Pozdrawiam i mam może jeszcze taką malutką prośbę. Bo ze względu na to, ze masz duże doświadczenie, a ja jestem amatorką to byłoby miło jakbyś obejrzała moje prace i może zostawiła jakąś dobrą radę. Byłabyś mi na prawde niezwykle pomocna a ja wdzięczna.

  kopytkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem Ci szczerze mówiąc, że Photoshop jakoś tak średnio mi podchodzi i pomimo, że jest to najlepszy program do grafiki to mi osobiście jakoś lepiej pracuje się np. w Gimpie. Może to dlatego, że był to mój pierwszy program do grafiki i najdłużej go znam. Co do grafiki to miałabym jeszcze takie pytanie, a mianowicie czy była by możliwość żeby dołączyła do projektu kiśla? Myślę, że rozwinęło by mnie to bardzo. Czekam na odpowiedz. Dodałam dzisiaj także jeden z moich rysunków i chętnie dowiem się co o nim sądzisz:) Pozdrawiam i dziękuje za komentarz. Było mi bardzo miło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mi się bardziej podoba autoportret. Szczególnie, że cały walor zatrzymuje się tylko na szarości, ciekawie to wygląda. Sama nie umiałabym narysować siebie choć trochę wiarygodnie. ;D
  A co co pierwszej pracy: czyżbym widziała złotą spiralę, czy tylko mi się wydaje? xD Kompozycja fajna, kolory mnie jakoś nie przekonują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha tak, jest tam jakby Fibonacci, nie planowałam tego specjalnie :) W sumie nie wiem czy autoportret jest wiarygodny, ktoś bezstronny musiałby się wypowiedzieć, ale wydaje mi się, że jakieś podobieństwo jest.

   Usuń
 5. A mi się bardziej pierwsza praca podoba. Jest naprawdę świetna, robi efekt, super wygląda to bliżej nieokreślone światło ;P i w ogóle. No i znowu mam do twojej pracy skojarzenie (xD) - wygląda mi na żeńską wersję Sarumana.
  Żeby nie było, autoportret też mi się podoba ;). Nie wiem, ale przez tą minę wygląda słodko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwykle podoba mi się skojarzenie, chociaż ja ani przez chwilę nie myślałam o Sarumanie :D

   Usuń